top of page

Compétition

Public·110 membres

(((NÉZ=))) Genk FTC élő 26/10/2023

1 nappal ezelőtt — Genk - FTC ... manchester city vs rb leipzig live stream - The ... [élő sport<] FTC Čukarički és élő online közvetítés 21 szept 2023. aug. 17 ...

Játszottam, de a szünetben vesztes állásnál lecseréltek, onnantól pedig nem hívtak, noha addig végigjátszottam a selejtezősorozatot. Az élet nem habostorta, az ilyen csalódások is formálják az embert. Azt nem mondom, hogy tanultam belőle, ebből nincs mit, pusztán csak elfogadtam. Most sem döntenék másképp. Ahogy elfogadtam azt is, hogy Egervári Sándor nem hív meg, noha abból a keretből keveseknek voltak olyan szintű nemzetközi tapasztalatai, mint nekem. Az élet megtanít kezelni a kudarcokat, ahogyan a sikereket is. – Az, hogy Thibaut Courtois-val és Kevin De Bruynével futballozhattál évekig egy csapatban, sőt a kapitányuk lehettél, elég nagy siker…– Igen, ez az a sztori, amit remélhetően elmesélhetek majd az unokáimnak. Hogy kikkel játszott együtt a papa. „A Genk és a Fradi sem Konferencia-liga-csapat” – interjú Tőzsér DániellelTőzsér Dániel megfordult a Genkben és a Ferencvárosban is, Belgiumban mondhatni mellette érett felnőtté Kevin De Bruyne és Thibaut Courtois. Mindkettejükről mesél nekünk, no meg szót ejt arról is, min múlhat a belgák elleni dupla meccs, hogy megérett-e a Fradi a Bajnokok Ligájára, milyen volt megélni a saját BL-álmait, hogy ezzel szemben mennyire viselte meg, amikor indoklás nélkül kimaradt a 2016-os Eb-csapatból, valamint hogy lát-e esélyt arra, hogy más klub is felzárkózzon a Fradi mellé. Genk–Fradi csütörtökön élőben az m4sport. hu-n | M4 SportGenk–Fradi csütörtökön élőben az m4sport. hu-n A labdarúgó Konferencia-liga csoportkörének 3. fordulójában sorra kerülő Genk–Ferencváros mérkőzést közvetíti csütörtökön élőben az M4 Sport és az m4sport. hu. Az M4 Sport és az m4sport. hu élő közvetítései október 26-án, csütörtökön > > > 20:00 – ⚽ labdarúgás, Konferencia-liga, 3. forduló: KRC Genk – Ferencvárosi TC (meccskezdés: 21:00; utána: El- és Kl-összefoglaló) Magazinműsorok: 10:15 – 🔫 Sportlövészet 13:30 – 🎣 Pecatúra 14:00 – 🤸 Lendület 16:30 – 🏐 Vollé! 17:15 – 🤽 Vízilabda 17:30 – 🔴 DVSC Sporthíradók: 7:00 📺 10:00 📺 13:00 📺 17:00 📺 Borítókép: Firenze, 2023. október 5. A „magyar Haaland” nélkül harcol ideGenkben 7 órával ezelőtt — Szerencsére a pályán a meccseket nem ez dönti el. A Genk a legutóbbi idényben megnyerte a belga bajnokság alapszakaszát, a rájátszásban pedig ... Kevin más típus, ő a valódi zseni, akit a hangulatváltozásaival együtt kell elfogadni. Ettől még sokszor nem tudtuk, épp mi a kívánatos közeledési mód. Ha összefutnánk Manchesterben, nyilván megölelnénk egymást és eldumálnánk. Mindkettejükkel öröm volt együtt játszani. Thibaut-nak már akkor mondtam, egy nap még büszkévé tesz minket azzal, hogy BL-győztes lesz – az Atléticóval még nem, a Reallal megadatott neki. Az élethez kell egy kis szerencse, úgy kerülhetett be tizennyolc évesen a kezdőbe, hogy Köteles Lacinak regisztrációs problémái adódtak, a másik kapusunk megsérült. Más lehet, többet maradt kint, mégis mennyivel többre vitte, mint a többség. Mert olyat tud, amit nem lehet megtanulni. Félreértés ne essék, rendkívül szorgalmas volt ő is, de nem feltétlenül a plusz melón múlt esetében. Én például sokal többet maradtam kint a pályán, mégis mennyivel többre vitte, mint én. Ettől még nem volt hiba az edzésmunkájában, de nem a pluszmelón múlt esetében. A veleszületett tehetségén túl sokkal inkább a közegen, hogy mit táplálnak belé, miket hall felcseperedve. A magyar focista hosszú évekig hallgatta, hogy mennyire gyenge, ő meg azt, mennyire jó. Ezért is fontos, hogy a válogatott sikerei miatt kezdik ismét tisztelni idehaza a labdarúgókat. – Legalábbis a válogatottban játszókat… Meg persze a Fradi eredményeit. De lehet még csapatunk a következő öt-tíz évben, amelyik ugyancsak csoportkörös szereplésre aspirálhat? – A klubstruktúrát, az anyagi lehetőségeket, a tudatos építkezést tekintve aligha. Thibaut meg valahogy bennragadt… Nálam a világ legjobb kapusa. – De Bruyne pedig az elmúlt négy-öt év legkiválóbb középpályása? – Aligha néznek idiótának, ha erre helyeselek. Az biztos, hogy az egyik legjobb. Sosem szerettem a Messi vagy Ronaldo vitát sem, nem mindegy, melyikük a jobb? Örüljünk, hogy annyi éven át élvezhettük a játékukat. Kevin világklasszis, különleges kvalitásai ugyancsak hamar megmutatkoztak. Nemzeti Sport Online 1 órával ezelőtt — Csütörtöki sportműsor: Genkben játszik a Fradi az Ekl-ben. Csütörtökön fontos lépést tehet a Ferencváros a továbbjutás felé a Genk ellen a labdarúgó ... (tovább…) Legyen szó festésről vagy utánpótlás nevelésről – bemutatjuk mai ellenfelünket. (tovább…) Vezetőedzőnk mellett Dibusz Dénes beszélt a holnapi EKL-meccsről. (tovább…) Labdarúgóink repülőjárata többórás késéssel érkezhet meg Belgiumba. (tovább…) A Genk vezetőedzője és játékosa válaszolt a média kérdéseire. (tovább…) Dani mellett Horváth Ferit, valamint Köteles Lászlót és Németh Andrást is kérdezték a holnapi mérkőzés kapcsán. Akkor is lerítt róluk, hogy fantasztikus tehetségek, Thibaut-val azóta is megmaradt a jó barátságunk. A nyáron kérte, szervezzem meg a budapesti legénybúcsúját, örömmel segítettem. Fotó: Instagram– Azt inkább nem kérdezem meg, hogyan telt…– Jól éreztük magunkat, jókat ettünk, ittunk. – Cannes-i esküvőjére ugyancsak hivatalos voltál, a zárkózottabbnak tűnő De Bruynével azért gondolom, kevésbé szoros a viszony. – Vele ritkán kommunikálok, de nagyon örültem, hogy az utolsó profi meccsemen videóüzenetben ő és Thibaut is köszöntött. Genk – Üllői út 129. „Joe” ennek ellenére nem számít könnyű meccsre ma este. (tovább…) Momo elmondta, hogy erőnlétileg és mentálisan is utolérte magát. (tovább…) Így látják az esélyeket a fogadóirodák. (tovább…) A sajtóhírek szerint a novemberi EB-selejtezőkön sem számíthat majd rá Marco Rossi – Dejan Stankovicot is kérdezték támadónkról. (tovább…) A Belgiumban is hosszú éveket eltöltő Dózsa-legenda mellett a belga kettes Beerschot sportigazgatóját is kérdezték a mai meccs kapcsán. (tovább…) Támadónk mellett Sigér Dáviddal beszélgettek – a tegnapi utazásról is láthatsz egy rövid videót. Jobbal-ballal tökéletesen rúgott, a kellő egoizmus is megvolt benne, folyamatosan fejlődött. Egymás mellett játszottunk, ő a bal oldalon, én középen. Minden pillanatban elkérte a labdát, sosem majrézott senkitől, kiváló versenyzőalkat. Gondolkodás nélkül rávitte a labdát védőjére, a „na, gyere, próbáld elvenni tőlem” felkiáltással. A dinamikája, sebessége, technikája is megvolt ahhoz, hogy ne legyen önbizalom híján. Tényleg mindegy volt, melyik lábára jön a labda. Ezért is mondtam azt, az egyik faktor az lehet, mennyire tartják fontosnak ezt a sorozatot, másodlagos-e a bajnokság mellett. Azért az eddigi két csoporteredmény azt mutatja, korántsem veszik félvállról. De eredetileg a BL-be vágyott a Genk. – Jártál ott vele, hovatovább csapatkapitányként vezethetted ki a társaságot. Úgy tekintesz rá, mint karriered legnagyobb sikere? – Inkább mint egy álom beteljesülése. Gyerekként arról álmodsz, hogy a gyepen hallgatod a BL himnuszát, nekem ez már huszonegy évesen megadatott, amikor az Athénnal mások mellett a Milannal meccselhettünk. Genk FTC élő közvetítés 26 október 2023 Nézd online 2 7 órával ezelőtt — Genk FTC élő közvetítés 26 október 2023 Nézd online 2 nappal ezelőtt — A KRC Genk vendége lesz csütörtök este a Ferencváros a ... A rúgótechnikája kétségtelenül az egyik legfőbb erőssége. Ha ezen a linken keresztül regisztrálsz az Unibetre, 100%-os befizetési bónuszt és 60 ingyenes pörgetést kapsz ajándékba! – Testközelből láthattad, úgyhogy tudod a választ: a rengeteg gyakorlás eredménye, vagy legalább annyira veleszületett képesség? – Mindkettő benne van. Cristiano Ronaldo kapcsán halljuk mindig, mennyire munkamániás, De Bruyne viszont nem feltétlenül attól vált briliáns technikájú lövőjátékossá, mert minden edzés után három órát gyakorolta a szabadrúgásokat. [[[Online==]]''''] Topolya Freiburg élő közvetítés 26 októbe 4 órával ezelőtt — Ma a TV-ben: Élőben a Genk-Fradi az EKL-ből, pályán Szoboszlaiék és Sallaiék isA TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő ... Ezt várja a Genk a Fradi elleni mérkőzéstől 17 órával ezelőtt — A Genk-Ferencváros találkozót csütörtökön 21.00-tól az M4 Sport élőben közvetíti. (A Ferencváros szerda estére tervezett sajtótájékoztatóját ... Genk FTC élő közvetítés 26/10/2023 Nézd online 7 órával ezelőtt — Genk FTC élő közvetítés 26/10/2023 Nézd online Ferencvárosi Torna Club élő adásban volt. 7 ó. · 󰟠. 󰟝. A Genk ellen készülünk. Meglepetést okozhat a Fradi? — ezt várjuk mi a Genk ellen 5 órával ezelőtt — Ha a realitások talaján maradunk, a Genk elleni 180 perc döntheti el a Fiorentina melletti másik továbbjutó sorsát, így egy belgiumi vereség ...

À propos

Bienvenue dans le groupe ! Vous pouvez communiquer avec d'au...

membres

bottom of page