top of page

Compétition

Public·111 membres

[поточно предаване] ЦСКА Арда гледай на живо 27.10.2023

Спортни предавания и мачове на запис и на живо по DIEMA SPORT, DIEMA SPORT 2 и DIEMA SPORT 3. Абонирай се сега за PLAY DIEMA XTRA.

[[ТЕЛЕВИЗИЯ НА ЖИВО!]] Левски София Етър Велико Арда Черно море на живо 3 май [ОНЛАЙН###] ЦСКА Левски поток на живо 17 април [Поток на живо] Хебър Арда гледай на живо 22 април 202308 Април 2023, (спорт ... Първото стойностно положение през първото продължение бе за Арда. В 101-ата минута Ел Мами Тетах получи отдясно, навлезе в наказателното поле, нагласи си топката за удар и шутира, но Наумов улови. В 111-ата минута Педриньо стреля елегантно от лявото крило към далечния ъгъл, но изпълнението му бе твърде слабо и Васил Симеонов улови. Четири минути по-късно гостите имаха претенции за дузпа за игра с ръка на Милен Желев. Железов прегледа ситуацията на монитора и отсъди 11-метров наказателен удар за гостите от София. С изпълнението се нагърби Педриньо, който прати топката в мрежата и донесе победата на своя тим. ОТЗИВИ: Тодор Янчев: Купата е най-хубавото нещо, което може да спечелим Тунчев: Надиграхме ЦСКА 1948, наистина е болезнено отпадането Арда – ЦСКА 1948 0:1 0:1 Педриньо (д) 117' Състави: Арда: 36. Васил Симеонов – 20. Деян Лозев (91' 4. Милен Стоев), 24. Алекс Петков, 3. Умар Сако, 8. Милен Желев (К) - 21. Радослав Цонев, 77. Илия Юруков - 10. Светослав Ковачев, 7. Абубакар Тунгара, 99. Станислав Иванов (67' 33. [[[НА ЖИВО===]]#] Етър Велико Търново Хебър гледай 8.10.2023 г. — ТЕЛЕВИЗИЯ>>>>]] Славия Спартак гледай мача(ГЛЕДАЙ ОНЛАЙН!! ) Лудогорец Пирин гледай напълно(онлайн! ) Арда ЦСКА гледайФутболните мачове днес ... [ПОТОК!] ЦСКА Левски София гледай на живо 7 6.10.2023 г. — — (HD на живо!!!) ЦСКА Левски гледай на живо 17.04.2023 00 efbet Лига: "Преди кръга" 22 епизод, предаване за български футбол (2022-23), . Славия Крумовград гледай напълно безплатно 27 преди 2 часа — Славия Крумовград гледай напълно безплатно 27 октомври 2023 Поток на живо ЦСКА гледай напълно безплатно 42023 1 - 0 Славия 3. 45 3. В 53-ата минута Преслав Боруков бе изведен сам срещу стража на "червените", който обаче скъси ъгъла и изби в корнер. При последвалото изпълнение Умар Сако игра с глава и прати топката в ръката на Сидклей. Валентин Железов посочи бялата точка, но след консултация с ВАР отмени дузпата. Час игра след началото Светослав Ковачев стреля коварно от пряк свободен удар, но малко над вратата на Даниел Наумов. В 70-ата минута Светослав Диков пусна към Педриньо, бразилецът стреля от движение от границата на наказателното поле, но покрай вратата на Васил Симеонов. Две минути след това Арда отговори с далечен удар на Милен Желев, преминал вдясно от вратата на ЦСКА 1948. В 86-ата минута лошо изчистена топка падна на крака на Радослав Кирилов, който шутира от воле, но бе крайно неточен. Секунди след това Ласана Н'Диайе получи подаване отдясно и чукна топката, но Дани Наумов улови без никакви затруднения. В последната минута от редовното време Симеон Петров свали центрирана топка към Лазар Марин, който стреля с глава, но Васил Симеонов показа невероятен рефлекс и успя да избир, а Умар Сако изчисти. Септември Тервел Арда гледай напълно безплатно 13.10.2023 г. — Ботев Враца ЦСКА гледаме по ТВ 19/08 гледай напълно безплатно 5 м55 21. (((ТЕЛЕВИЗИЯ НА ЖИВО<<<<))) Ботев Арда Арда гледай мача 29 В10 22.